DIETA PODOPIECZNYCH

ANTYSZAMAN.PL
Bartłomiej Puchała

Daniel JurczakDaniel Jurczak
08:03 03 Feb 24
Profesjonalne i ludzkie podejście, ogromna wiedza, polecam.
Justyna PaździorJustyna Paździor
19:51 28 Jan 24
Polecam współpracę z Bartkiem. W 5 miesięcy zgubiłam nadprogramowe kilogramy po ciąży, a dieta mi się nie znudziła i zamierzam ją kontynuować. Bartek podchodzi indywidualnie do każdej osoby i dobiera posiłki zgodnie z preferencjami smakowymi. Dieta nie musi być nudna.
Paweł PaździorPaweł Paździor
21:54 27 Jan 24
Bardzo polecam. Przy stosunkowo małych poświęceniach -15 kg w 5 miesięcy pod okiem Bartłomieja. Szczególnie polecam osobom którym dieta kojarzy się z mnóstwem wyrzeczeń i jedzeniem czegoś co im nie smakuje, Bartłomiej udowodnił mi że wcale tak nie musi być, można jeść normalne posiłki zwracając uwagę na ilości. Dziękuję 😉
Patryk KoziaraPatryk Koziara
21:49 08 Jan 24
Z Bartkiem współpracowałem od lutego 2023 w przeciągu 7 miesięcy udało się nam bardzo zmienić sylwetkę i zdrowie. Polecam jego osobę jako mentora w treningach oraz kontroli diety. Słuchając jego rad, czytając wywiady czy słuchając podcastów śmiało mogę stwierdzić że ma ogromną wiedzę .Próbowałem wielu diet w swoim życiu jednak determinacja i współpraca z AntySzamanem przyniosła porządane skutki.Z powodu powiększenia rodziny nie zakończyłem współpracy z AntySzamanenem tylko zawieszam ją w czasie i jestem pewien, że jeszcze do niego wrócę 😊
Bartek MikołajczykBartek Mikołajczyk
13:23 02 Jan 24
Śmiało mogę polecić Bartka, dobry kontakt i indywidualne podejście. Duża wiedza przekłada się na dobrze dobrane ćwiczenia, uwzględniając braki, wady postawy co jest dużym plusem, bo z czasem można nie tylko lepiej wyglądać, ale też skorygować postawę.
Bartosz DBartosz D
14:20 09 Dec 23
Już 10 miesięcy z Bartkiem i mam nadzieję, że uda się jeszcze drugie tyle ćwiczyć pod jego okiem. Kontakt zawsze bez problemów , wiedza ogromna, wyniki mówią same za siebie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!
Aneta BradłoAneta Bradło
20:22 04 Dec 23
Polecam!
Polecam w 100% konkretnie rzeczowo a co najważniejsze skutecznie 💪🏻👌
Małgorzata BretnerMałgorzata Bretner
19:24 21 Nov 23
Po prawie roku regularnej współpracy z całą pewnością mogą powiedzieć - super! Bartek ma ogromną wiedzę i podchodzi do każdego indywidualnie. Kontakt jest bardzo dobry, plan jest modyfikowany na bieżąco a technika korygowana w razie potrzeby. Myślę że udało nam się już wypracować bardzo fajne rezultaty dopasowane do celów które były określone na początku. Trener godny polecenia!
Michał SMichał S
15:39 21 Nov 23
W pełni polecam współpracę z Bartkiem. W ciągu 3 miesięcy zrzuciłem nadmiarowe 10 kg, działając po swojemu na pewno bym takiego efektu nie uzyskał. Podstawa to żeby trzymać się wszystkich zaleceń Bartka - żywieniowych i treningowych.
Barbara KoniecznaBarbara Konieczna
19:16 17 Nov 23
Najlepszy trener z jakim wspolpracowałam, bardzo bogata wiedzą, cierpliwość , kontakt na najwyższym poziomie. Dzięki Bartkowi moja sylwetka zmieniła się bardzo mocno, a do tego nauczyłam się jak komponować posiłki i jak prowadzić swój trening 🙂 polecam z całego serducha !
Maciej KrzemińskiMaciej Krzemiński
19:02 13 Nov 23
Dzięki współpracy z Bartłomiejem udało mi się zgubić 9kg i przygotować się do sesji zdjęciowej, z efektów której jestem bardzo zadowolony. Stały kontakt i zmiany wprowadzane w planie bardzo mi w tym pomogły. Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę, bez zbędnych komplikacji, to współpraca z Bartkiem jest dla Ciebie. Polecam jako klient i kolega po fachu 🙂
js_loader

Contact Area

Wyślij wiadomość

4 + 9 =

Kontakt

Telefon

694 800 573

E-mail

antyszamanblog@gmail.com

LINKTREE ➡︎